Eskişehir Fuar Kongre Merkezi

Eskişehir Fuar Kongre Merkezi
Aralık 2018’de Eskişehir Fuar Kongre Merkezi çatısı altında hizmete sunulan Vehbi Koç Kongre Merkezi, 750 kişilik oditoryumu ve 4 farklı salonu, VIP salonu, restoran ve geniş otoparkı ile yalnızca Eskişehir’in değil aynı zamanda Türkiye’nin de en kapsamlı ve modern kongre merkezlerindendir.
Çevreye uyumlu yapısı ve enerji verimliliği dolayısıyla dünyanın sayılı kongre merkezlerinin sahip olduğu LEED Gold Sertifikası’na layık görülen Vehbi Koç Kongre Merkezi, teknik alt yapısı ve teknolojik donanımı ile de misafirlerine ayrıcalıklı hissettirmektedir.
Eskişehir’i kongre turizminde iddialı bir konuma taşımak için tasarlanan, her ayrıntının düşünülerek planlandığı Vehbi Koç Kongre Merkezi, ulaşımdaki kolaylığı ve şehre yakınlığı ile de ön plana çıkmaktadır. Kongre, toplantı, söyleşi, konser gibi etkinliklere ve kültür sanat faaliyetlerine ev sahipliği yapan Vehbi Koç Kongre Merkezi, son teknoloji donanımı ve avantajları ile fark yaratarak Eskişehir’in kongre turizminde uluslararası arenada tanıtılması ve cazibe merkezi olması amacıyla hizmet vermektedir.

 

Eskişehir Fuar Kongre Merkezi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu